Erotické hračky pre ženy

Erotické hračky pre ženy

Ženy, prečo sa obmedzovať iba na vlastné prsty alebo sprchovú masážnu hlavicu? Ak si chcete dopriať doslova vesmírnu rozkoš, nemali by ste si zatvárať oči pred všetkými možnosťami. Áno, pre niekoho sú erotické pomôcky či hračky pre ženy ešte stále tak trocha tabu, ale úplne neoprávnene. Poďte objaviť ich nekonečné možnosti.

Prekvapujúci víťaz: vibračné vajíčka

Pre niekoho to možno bude prekvapenie, ale pre mnoho žien nie. Vibračné vajíčka sú najobľúbenejšou erotickou hračkou a to hlavne pre ich univerzálnosť.

Môžete ich použiť na dráždenie bradaviek, hrádze, klitorisu aj vo vnútri pošvy. Presne tak, ako napríklad aj Pretty Love Bradley, bezdrôtové vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie. To môžete zveriť napríklad svojmu partnerovi a tak ho využiť pri vzájomných milostných hrách. Samozrejme, dokáže dať novú dimenziu aj vašej masturbácii.

Vibračné vajíčka

A čo toto vibračné vajíčko ponúka? Tu sú jeho benefity:

  • jednoduché používanie cez diaľkové ovládanie, to môžete ovládať vy, ale aj váš partner a vôbec to nemusí byť iba doma v posteli, ale aj vonku
  • možnosť až 12 vibrácií najrôznejšej intenzity, vibračné vajíčko môže stimulovať klitoris aj vnútro vagíny, vibrácie sú dostatočne silné a jasné
  • bezproblémové použitie s lubrikačným gélom, vajíčko má šnúrku pre okamžité vytiahnutie, na očistu stačí teplá voda s mydlom a antibakteriálny sprej
  • ideálne rozmery vajíčka, dĺžka je 6,5 cm a priemer 2,6 cm, vďaka tomu je vajíčko praktické a nenápadné, ale zároveň vie stimulovať vnútro pošvy

Dilda aj strap-on pre využitie vo dvojici

Obľúbenou erotickou hračkou žien sú aj umelé penisy, čiže dilda. Na výber sú rôzne modely, od sklenených s možnosťou ohrevu aj ochladenia, cez obojstranné dilda až po špeciálne dilda s prísavkou. Populárne sú najmä tie dilda, ktoré sú multifunkčné.

Takýmto príkladom je Triple Teaser strapless dildo. Je vhodné pre stimuláciu vagíny aj pre análne hry a možno ho dokonca použiť aj pri hre s partnerom či partnerkou. Má tri výčnelky: dva sú pre vašu vagínu a anál a tretí je pre niekoho ďalšieho. Dildo je celé zo silikónu, je teda dosť ohybné, no tiež drží tvar. Použiť ho viete s vodnou lubrikáciou.

Špecifickým typom umelého penisu sú tzv. strap-on dilda. Ide o pripínacie umelé penisy na postrojoch alebo nohavičkách, ktoré možno využiť pre lesbický sex.

Populárnym a funkčným modelom je Baile Ultra Double-heads strap-on. Ide o pripínací penis s postrojom vybavený vibráciami. Okrem veľkého penisu, ktorý možno použiť pre partnerku, obsahuje postroj aj jedno malé dildo smerujúce do vnútra. To dopraje potešenie vám! Vonkajšie dildo je anatomicky presné a možno ho použiť aj pre anál.

Vibrátory pre stimuláciu každého druhu

Samozrejme, klasické vibrátory nesmú chýbať v nočnom stolíku či kabelke žiadnej z vás. Moderná doba so sebou priniesla doslova revolúciu modelov, tvarov a funkcií. Zabudnite na staré typy, ktoré boli hlučné a neforemné, nebojte sa odviazať!

Tu sú tie vibrátory pre ženy, ktorých kúpu neoľutujete:

Realistické vibrátory: Tento typ vibrátorov patrí k overenej klasike. Ide o vibrátory, ktoré sa snažia tvarom presne kopírovať mužský penis a to dokonca aj výčnelkami žíl alebo žaluďa. Známou je séria Real Deal v rôzne veľkosti, vrátane XXL, pre dokonalé potešenie. Siahnuť možno po modeloch s celkovou vibráciou aj vibráciou v špičke.

Análne vibrátory: Ak máte rada análne hry, tento typ vibrátorov je pre vás ako stvorený. Populárna je značka You2Toys a jej model Jelly Anal. Je malý, ale ohybný a klzký a tak ľahko prenikne do zadočku a dôsledne vyplní každé zákutie. Je ideálne na experimentovanie pre začiatočníčky, má špeciálne multispeed vibrácie a jedno tlačítko.

Vibrátory na bod G: Tento bájny bod hľadá väčšina žien márne. No práve s vibrátormi na bod G by to malo byť ľahšie, siahnuť môžete napríklad po prémiovom modely Lelo Mona 2. Vibrátor svojim špeciálnym zahnutím neomylne trafí vaše intímne miesto a so 6 vibračnými módmi vás prenesie do úplného neba.

Dvojité vibrátory: Prečo by ste sa mali uspokojiť iba so stimuláciou bodu G? Čo tak skúsiť dráždiť súčasne aj klitoris a zistiť, čo vás privedie skôr k orgazmu! S Pretty Love Arthur sa vám to určite podarí. Tento silikónový vibrátor má totiž dva výstupky, jeden pre bod G a ďalší pre klitoris. Ponúka 7 vibrácií a 3 rýchlosti vlnenia.

vibrátory

Tlakové stimulátory: Ide o pomerne novú kategóriu vibrátorov, ktoré sú určené špeciálne na klitoris. Ten dráždia špeciálnymi vzduchovými vlnami bez dotyku s kožou, čo prináša originálnu a doteraz nepoznanú rozkoš. Populárny modelom je Lelo Sona 2, vďaka ktorému prežijete svoj prvý sonický orgazmus, ktorý bude rýchly a výbušný.

Pulzačné vibrátory: Kúpou tohto typu vibrátoru tiež nespravíte krok vedľa. Napodobňujú totiž mužské prirážanie, budete sa cítiť, ako by ste si medzi nohy vložili zbíjačku. Značka You2Toys prináša model Push It, ktorý má 3 rýchlosti prírazov a 7 typov vibrácii. Možno ho použiť pre vaginálny orgazmus a aj pre dráždenie bodov G a A.

Jednoduché a zdravé: Venušine guličky

Na záver nesmieme zabudnúť na Venušine guličky. Ide o erotickú pomôcku a hračku zároveň, ich cieľom totiž nie je iba priniesť vám rozkoš pri dráždení vagíny.

Naopak, môžu mať aj zdravotné benefity. Aké? Pravidelné používanie guličiek totiž môže pomôcť spevniť svalstvo vagíny a najmä svaly panvového dna. Tie bývajú oslabené nielen po tehotenstve. Ich posilnenie prinesie lepšiu kontrolu nad močením.

Hitom posledných mesiacov sú Feeltztoys Desi Love Balls. Štýlové Venušine guličky v kombinácii fialovej a ružovej môžete používať doma, vo fitku, pri behaní alebo aj v práci. Sú vyrobené zo 100 % nezávadného a hygienického medicínskeho silikónu. Sú antialergénne a vhodné aj pre dlhodobé nosenie, pokojne aj viac hodín.

Guličky sú tiché a diskrétne, no napriek tomu pocítite ich účinky. Vážia totiž 78 gramov a priemer každej z nich je 3,6 cm. Stenám pošvy a okolitým svalom dajú o sebe určite vedieť a vy to spoznáte nejedným intenzívnym orgazmom. Majú len jednu jedinú nevýhodu: nebudete sa ich vedieť a chcieť zbaviť. Skúste a uvidíte sama!

Related Posts

Ako vybrať vibrátor